Nasz Salon Sukien Ślubnych Vogue powstał w 2005 r. Jego założycielka od zawsze interesowała się modą ,brała w niej czynny udział i organizowała modowe pokazy Po ukończeniu szkoły wizażu i stylizacji ukierunkowała się na projektowanie sukien ślubnych i wizytowych .Od początku zasadą była nietuzinkowość .                   

  Sukienki zalewają rynek ale  niewiele z nich jest  wyrafinowanych , odszytych bardzo dokładnie a w  większości ręcznie  przez wykfalifikowaną krawcową ,     która   przekładając mocną nić z punktu w punkt  czego żadna maszyna nie potrafi tworzy arcydzieło. Pracujemy na tkaninach oraz ,koronkach które   wyszukujemy  na całym   świecie żeby każdy projekt był inny niż wszystkie. Nadajemy nowy trend bo nie lubimy sztampy i chcemy żeby każda z Was była   wyjątkowa i niepowtarzalna .Nudne   jest bycie Panną Młodą taką jak wszystkie. 

 Stwórz z nami swoją wymarzoną SUKNIĘ ŚLUBNĄ. Nie bój się być niesztampowa . Bądź   WYJĄTKOWA  Bo właśnie taka powinna być ta jedyna suknia   ślubna . Taka jak Ty ! Inna niż wszystkie   My w  VOGUE właśnie taką definicje  wyznajemy na tworzenie naszych sukni .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 Cechy naszych sukien ślubnych to lekkość formy i zamiłowanie do piękna .W dostępnych u nas modelach widać niesztampowe tkaniny z wyjątkowym detalem .

                                    Spełniać Wasze marzenia to spełniać nasze marzenia .  Uśmiech na twarzy każdej naszej Panny Młodej to najlepsza rekomendacj